Aktuální informace
Novinek na stránku
Zdravíme všechny,

ve dnech 14.-24.6. proběhl Covid turnaj SFL 2021, celkem se účastnilo 32 týmů mužů a 5 týmů žen. Turnaj byl, jak pro organizační tým, tak pro hráče příjemným zpestřením dnešní doby. Fotky z turnaje: https://photos.app.goo.gl/WVMSA5QDZtKR28WK8 a celkové pořadí týmů a výsledky jsou k nahlédnutí zde: https://drive.google.com/file/d/1tyc36eupVv7Kl5uaE5im2glVSl5Reed-/view?usp=sharing

Vaše SFL
V nedávné době se s námi rozloučil jeden velký obdivovatel, podporovatel a hráč SFL. Rád bych vzpomenul a poděkoval SALIMU za všechny zážitky, které jsme prožili pod jeho "dohledem" z druhé strany baru. A ačkoliv již nebyl poslední dobou aktivním hráčem SFL, tak stále spojoval týmy v jedné ze strahovských občerstvoven. Svým velkým srdcem byl na každém utkání.

Díky moc SALI, loučím se s tebou naším tajným pozdravem "RANGA-RANGA" za vedení SFL KORBIK.
Zdravím Vás,

vzhledem k pokračujícím vládním opatřením jsme se rozhodli ukončit 50. ročník. Doufáme, že se na jaře situace uklidní a budeme moci znovu začít. Ohledně startovného jsme se rozhodli pro dvě možnosti.
1. Pokud trváte na vrácení startovného, vrátíme Vám částku 3 000 Kč (ženy 2 500 Kč). Je potřeba napsat email s předmětem „Startovné – název týmu“ a textem s žádostí o vrácení startovného. Startovné Vám poté bude vráceno na účet, z kterého jsme přijali Vaši platbu.
2. Startovné Vám v plné míře necháme do dalšího ročníku (věříme v jarní část)
Ohledně platby za pomezní budeme postupovat ve stejném duchu. Pokud máte zájem o vrácení platby, doplňte tuto informaci v emailu a my Vám vrátíme částku za zápasy, co nebyly odehrány. Můžete si však nechat pomezní za zápasy, co se neodehrály, do dalšího ročníku.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že se co nejdříve uvidíme na hřišti.

S pozdravem,

Vaše SFL.
Zdravím Vás,
vzhledem ke zhoršující se situaci ohledně COVID 19, jsme nuceni pokračovat v pozastavení 50. ročníku Strahovské fotbalové ligy. Moc dobře to nevypadá a my začínáme přemýšlet nad úplným ukončením 50. ročníku. V případě zrušení tohoto ročníku bychom Vám dali na výběr ze dvou variant náhrady startovného:
1. Ponechání startovného do nového ročníku.
2. Vrácení části startovného, tedy ¾ z celkové částky.
Konečné rozhodnutí zveřejníme do 3. 11. 2020.
Děkuji za pochopení a přejeme hodně zdraví a trpělivosti v této době.
S pozdravem,
Vaše SFL.
Zdravím Vás,

s ohledem na současnou situaci Vám musíme oznámit nemilou zprávu, strahovská hřiště jsou uzavřená pro veřejnost i pro studenty, a to na dobu neurčitou. Musíme bohužel tuto událost přijmout a prozatím posunout pokračování 50. ročníku Strahovské fotbalové ligy. Budeme doufat, že se situace uklidní a my co nejdříve začneme. Pokud se nám ale nepodaří začít do 19.10. 2020, budeme muset přijít s jiným návrhem. V případě jakékoliv změny Vás budeme kontaktovat na e-mailu, na webu a Facebookové skupině. Sledujte prosím naše stránky a buďte na špičkách.

S pozdravem,

Vaše SFL
PlakatLigaJaro2019.jpg
Zdravím Vás,

připomínám důležité termíny pro pokračování 50. ročníku SFL.

do 18. 9. 2020 potvrzení účasti týmů v novém ročníku (pouze e-mail)!
21. 9. 2020 otevření možnosti týmů měnit soupisky (pouze na webu)!
27. 9. 2020 deadline pro změny soupisek+odevzdání podkladů pro registrace (pouze na webu)!
29. 9. 2020 předpokládaný začátek pokračování základní části
29. 10. 2020 deadline pro potvrzení studenta na webu a odevzdání podkladů pro uplatnění slevy studentů

Informace k studenským slevám:

Uplatňování slevy pro studenty bude možné v průběhu základní části. Nově bude vytvořena na bloku 9 uzamčená schránka, kde bude možnost vkládat svoje přihlášky v obálce. Týmům, které splnily podmínky, do konce srpna byla zaslána částka za studenty na účet, z kterého nám bylo připsáno startovné. POZOR!! Je potřeba předat originál na bloku 9 (zaslané kopie e-mailem je potřeba předat na blok 9).

Pokud kapitánům nedorazil informační email, doplňte si prosím údaje v profilu.

S pozdravem,

Vedení SFL
Zdravím Vás,vzhledem k nařízení rektora ČVUT a uzavření všech sportovišť VŠ do odvolání jsme se rozhodli ukončit jarní část 50. ročníku a anulovat pondělní zápasy 3. kola, které proběhly v březnu. Pokračování soutěže bude od září, společně se začátkem semestru, a to od 3. kola. Navíc jsme se rozhodli pro týmy, které se nedostanou do play off, přidat baráž, která Vám přidá další porci zápasů. O zahájení Vás budeme včas informovat. Skupiny a herní časy zůstávají stejné.

Dále se posouvá termín odevzdání žádosti na slevu pro studenty do 31. 8. 2020. A to zatím v podobě vyplněného dotazníku a zaslání v elektronické podobě na e-mail strahovskaligamail.com (originál si ponechte, jeho předání bude možné během základní části)Děkujeme všem za pochopení a přejeme pevné zdraví a nervy v této nelehké situaci.S pozdravem,Vaše liga
Přerušení soutěže se posouvá do 30.4.2020 a vzhledem k tomu, že naší prioritou je 50. ročník dohrát, řešení jsou následující:
a) pokud nám situace v republice umožní bez problémů začít začátkem května, dohrajou se zápasy základní části během měsíců května a června, zápasy playoff bychom přesunuli na říjen
b) v opačném případě všechny zbylé zápasy z 50. ročníku začnou až v říjnu (základní část i playoff)

V každém případě se 50. ročník neruší, jen se posouvá začátek 51. ročníku na jaro 2021. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

S pozdravem
Strahovská fotbalová liga
Zdravíme hráče a hráčky,

vzhledem k situaci je liga do odvolání pozastavena. Zároveň posouváme deadline pro odevzdání studentských přihlášek do konce března. Problém s pozastavením ligy řešíme a s řešením vás seznámíme nejdéle koncem příštího týdne.

Doufáme, že se co nejdříve a ve zdraví potkáme na strahovských hřištích.

Vaše SFL